(autor: Piotr Dzięcielak)
Trzemeszno górą!
W hali widowiskowo-sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie odbył się powiatowy turniej piłki nożnej halowej MDP.

Podnoszenie sprawności fizycznej członków MDP, integracja dzieci i młodzieży z różnych środowisk oraz aktywizacja do systematycznego uprawniania sportu to cele, jakie przyświecały organizatorom Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP powiatu gnieźnieńskiego.

/.../

Wystartowało w nim osiem drużyn z Czerniejewa, Modliszewa, Mnichowa, Mielżyna, Witkowa, Trzemeszna, Trzemżala i Zdziechowy, łącznie 74 zawodników w wieku do 16 lat. Drużyny rozegrały 16 spotkań w ciągu 5 godzin. Wcześniej zostały podzielone na dwie grupy, po cztery drużyny w każdej. Do półfinałów przeszły zespoły, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w grupie.

/.../

Organizatorami turnieju byli: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Gnieźnie, Urząd Miasta i Gminy w Trzemesznie, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzemesznie, Oddział Miejsko-Gminny ZOSP RP w Trzemesznie, OSP w Trzemesznie i Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan – Oddział w Gnieźnie. Patronat medialny nad imprezą sprawowała redakcja naszego czasopisma.

 

Cały artykuł można przeczytać w papierowym wydaniu "Strażaka" nr 1/2013.

 
Obrazy
  (fot. Piotr Dzięcielak)

Komentarze:


Dodawanie komentarzy dostępne po zalogowaniu.


newsletter
sonda:
Czy strażacy w Twojej OSP ćwiczą musztrę?

- Tak, regularnie

- Tak, przed ważnymi wydarzeniami

- Tak, sporadycznie

- Nie ćwiczymy musztry