(autor: Robert Nowak)
Gmina Tymbark
Eliminacje gminne turnieju odbyły się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tymbarku.

Eliminacje przebiegły w dwóch etapach. Pierwszym był pisemny test składający się z 40 pytań, który pozwolił wyłonić po pięciu finalistów w każdej grupie wiekowej. W drugim uczestnicy odpowiadali na pięć pytań zawartych w losowanych zestawach.

Ostateczna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco: w grupie szkół podstawowych I miejsce zajął Szymon Bubula ze SP w Piekiełku, II miejsce Krzysztof Sowa ze SP w Tymbarku, III miejsce Łukasz Kalisz ze SP w Piekiełku. W grupie gimnazjów zwyciężył Karol Urbański z Gimnazjum w Tymbarku, II miejsce zajęła Joanna Mrózek z Gimnazjum w Piekiełku, a III Bartłomiej Guzik z Gimnazjum w Piekiełku. W grupie szkół ponadgimnazjalnych: I miejsce Przemysław Pierzga, II Krzysztof Krupa, III Damian Siatka – wszyscy z Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku.

 Po dwie osoby z każdej grupy wiekowej reprezentować będą gminę Tymbark w eliminacjach szczebla powiatowego.

Komisji sędziowskiej przewodniczył mł. kpt. Dariusz Molek z KP PSP w Limanowej. Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy w Tymbarku (pow. limanowski, woj. małopolskie), ZOGm. ZOSP RP w Tymbarku, OSP Tymbark i Gminna Biblioteka Publiczna w Tymbarku. Nagrody zwycięzcom wręczyli: wójt gminy Tymbark Lech Nowak i komendant gminny ZOSP RP Zbigniew Kaptur.
Obrazy
  (fot. Robert Nowak)
  (fot. Robert Nowak)

Komentarze:


Dodawanie komentarzy dostępne po zalogowaniu.


newsletter
sonda:
Czy strażacy w Twojej OSP ćwiczą musztrę?

- Tak, regularnie

- Tak, przed ważnymi wydarzeniami

- Tak, sporadycznie

- Nie ćwiczymy musztry