2017-04-28 18:37:58
Zwycięska MDP Kwilcz oraz prezez Waldemar Pawlak i wiceprezes Teresa Tiszbierek; Paweł Polimirski
Wybrano najlepszą MDP
Uczestnicy VIII Konkursu „Najlepsi z Najlepszych” na wzorową MDP i jej Opiekuna otrzymali dyplomy i nagrody.

Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej aktywnej i wyróżniającej się MDP, której praca przyczynia się do popularyzowania ochrony przeciwpożarowej i zasad bezpieczeństwa, tradycji ruchu strażackiego, promowania idei wspólnej pracy na różnych płaszczyznach.

/.../

Spotkanie laureatów VIII Konkursu „Najlepsi z Najlepszych” odbyło się 31 marca w gościnnych murach warszawskiego Muzeum Niepodległości.

/.../

‒ Chciałbym wam pogratulować, że zostaliście nominowani do konkursu „Najlepsi z Najlepszych”. To dla nas wielka duma i radość, że w młodym pokoleniu odnajdujemy te pasje, które nam towarzyszyły w życiu. A to jest dla każdego największa nagroda, jeżeli widzi, że to, co dla niego ważne, jest kontynuowane, rozwijane i tak pomysłowo prezentowane ‒ powiedział prezes Waldemar Pawlak.

/.../

– Myślę, że wygraliśmy dlatego, że udzielamy się na bardzo wielu polach, pomagając społeczeństwu. Samo zwycięstwo nie jest najistotniejsze, ale to, że została doceniona nasza ciężka praca. Nie powinniśmy osiąść na laurach tylko działać dalej, aby być jeszcze lepszą drużyną – podsumowała zwycięstwo Dominika Zgódka (17 l.).Cały artykuł można przeczytać w papierowym wydaniu "Strażaka" nr 5/2017.
Obrazy
Zwycięska MDP Kwilcz oraz prezez Waldemar Pawlak i wiceprezes Teresa Tiszbierek; Paweł Polimirski

newsletter
sonda:
Czy strażacy w Twojej OSP ćwiczą musztrę?

- Tak, regularnie

- Tak, przed ważnymi wydarzeniami

- Tak, sporadycznie

- Nie ćwiczymy musztry