żródło: Razer
Ciekawostki z Las Vegas
Targi CES w amerykańskiej stolicy hazardu to jedna z największych imprez, na której prezentowane są nowości z dziedziny elektroniki użytkowej.

Podczas targów, które odbyły się w dniach 5‒8 stycznia, dużo miejsca zajmowały autonomiczne samochody, które mogą jeździć bez udziału kierowcy. Widać też było mnóstwo dronów przeznaczonych głównie do dostarczania przesyłek kurierskich oraz wideofilmowania. Ja wybrałem kilka innych ciekawostek, które mogli zobaczyć odwiedzający imprezę.
Dość głośno było o koncepcyjnym laptopie Razer Valerie, który wyposażony został w trzy 17-calowe monitory.

/.../

Gdyby komuś było mało, to zawsze może liczyć na firmę Kingston. Kilka lat temu wypuściła ona na rynek kieszonkową pamięć o pojemności 1 TB, a w tym roku na CES podwoiła ten wynik, bowiem produkt DataTraveler Ultimate GT dysponuje pojemnością aż 2 TB.

/.../

Jedną z największych ciekawostek w Las Vegas był telewizor firmy LG oznaczony symbolem W7. Co w nim takiego niezwykłego? Jest niezwykle „szczupły”, bowiem ekran ma zaledwie 2,4 milimetra grubości, a wiesza się go na ścianie za pomocą magnetycznych uchwytów.Cały artykuł można przeczytać w papierowym wydaniu "Strażaka" nr 1/2017.
Obrazy
żródło: Razer

newsletter
sonda:
Czy strażacy w Twojej OSP ćwiczą musztrę?

- Tak, regularnie

- Tak, przed ważnymi wydarzeniami

- Tak, sporadycznie

- Nie ćwiczymy musztry