2016-09-11 19:22:00

Powitanie mistrzyni olimpijskiej

Uroczysty apel odbył się przed remizą OSP w Ślesinie.

3 września w sobotnie popołudnie w jednostce OSP Ślesin (woj. kujawsko-pomorskie) odbyło się uroczyste powitanie druhny Moniki Ciaciuch, członkini OSP, brązowej medalistki Igrzysk Olimpijskich w wioślarstwie z Rio de Janeiro. Monika Ciaciuch od lat czynnie służy w OSP, najpierw jako członek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, a obecnie jako czynny strażak OSP Ślesin.

Uroczysty apel odbył się przed remizą OSP w Ślesinie. Powitania medalistki w imieniu zarządu i wszystkich strażaków dokonał naczelnik OSP Ślesin - dh Kazimierz Białczyk. Druhnie uroczyście podziękowano za zdobycie brązowego medalu wraz z koleżankami z osady na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro i godne reprezentowanie kraju. W uroczystości uczestniczyli m.in.: Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. kujawsko-pomorskiego – dh Zdzisław Dąbrowski oraz Komendant Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią – st. bryg. Roman Kłos. Obecni na uroczystości goście podziękowali wioślarce wręczając jej gratulacje i drobne upominki. Dh Monika odebrała także list gratulacyjny od Prezesa Zarządu Głównego ZOSP RP dh Waldemara Pawlaka.

W apelu uczestniczyli także rodzice Moniki, którzy otrzymali kwiaty i gratulacje z rąk strażaków.
Naszej medalistce gratulujemy osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów, a strażakom z OSP Ślesin dziękujemy za wsparcie i życzymy dużo satysfakcji z osiągnięć i społecznej służby w szeregach OSP oraz Związku OSP RP.

 

Fotorelacja z uroczystego apelu dostępna jest na stronie ZOSP RP: www.zosprp.pl

 

 

 newsletter
sonda:
Czy strażacy w Twojej OSP ćwiczą musztrę?

- Tak, regularnie

- Tak, przed ważnymi wydarzeniami

- Tak, sporadycznie

- Nie ćwiczymy musztry