2016-05-09 04:00:00

Łódzkie: mistrzostwa drużyn OSP

W Sieradzu rozegrano 4. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Drużyn OSP w Piłce Nożnej.

Turniej odbył się 3 maja na terenie stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu - informuje Dziennik Łódzki. Najlepszymi strażakami-piłkarzami okazali się druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Stroniewicach (pow. łowicki).

Turniej został zorganizowany wspólnie przez MOSiR Sieradz i Sieradzkie Stowarzyszenie Sportowe Wspólnota.

Podczas mistrzostw rywalizowało łącznie osiem drużyn. Zawodnicy z OSP Stroniewice pokonali w finale druhów z OSP Dobroń (pow. pabianicki) 4:1.

Na podium znalazła się jeszcze drużyna OSP Chajczyny (pow. bełchatowski), która pokonała 4:2 czwartą w ostatecznym rankingu OSP Czerniewice (pow. tomaszowski).

Za najlepszego zawodnika turnieju w Sieradzu uznano Michała Otomańskiego z Dobronia. Królem strzelców został Radosław Kuciński ze Stroniewic (zdobył 12 goli). Najlepszym bramkarzem okazał się Łukasz Kluch z Dobronia (pow. pabianicki).