Powiat tarnowski

W świetlicy KM PSP w Tarnowie zaczyna brakować miejsca. Tak duże jest zainteresowanie eliminacjami powiatowymi Ogólnopolskiego Turnieju „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

‒ Ze względu na stale rosnące zainteresowanie i coraz większą frekwencję, nosiliśmy się z zamiarem przeniesienia eliminacji powiatowych poza teren komendy, gdzieś do większej sali, ale ostatecznie postanowiliśmy w tym roku jeszcze nie zmieniać miejsca. Komenda straży to chyba jednak najlepsze miejsce na tego typu imprezy, uczestnicy – a może są tu przyszli strażacy ‒ mogą bowiem w przerwie zwiedzić obiekt, zapoznać się z nowoczesnym sprzętem czy też wysłuchać fachowych wyjaśnień – powiedział komendant miejski PSP i wiceprezes ZOP ZOSP RP w Tarnowie st. bryg. Tadeusz Sitko, witając uczestników i ich opiekunów.

/.../

W przerwie, zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, uczestnicy eliminacji zwiedzali obiekty Komendy Miejskiej PSP, z zainteresowaniem oglądając nowoczesny sprzęt.


/.../

Różnice pomiędzy poszczególnymi finalistami nie były duże, co może tylko świadczyć o dobrym przygotowaniu uczestników eliminacji powiatowych.

 

Cały artykuł można przeczytać w papierowym wydaniu "Strażaka" nr 5/2015.

 newsletter
sonda:
Czy strażacy w Twojej OSP ćwiczą musztrę?

- Tak, regularnie

- Tak, przed ważnymi wydarzeniami

- Tak, sporadycznie

- Nie ćwiczymy musztry