Strażacka orkiestra w Łazienkach Królewskich

Orkiestra Dęta OSP Nadarzyn zagra w lipcu koncert w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Strażacka orkiestra z Nadarzyna jest uznawana za jedną z najlepszych orkiestr dętych w Europie. Jej koncert zaplanowano w ramach festiwalu muzycznego Strefa Ciszy Royal Łazienki Music Festival.

Od 21 czerwca do 20 lipca, przez pięć letnich weekendów, w Ogrodzie Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie słychać będzie muzykę klasyczną, jazzową i tradycyjną. Na 6 scenach zagra ponad 300 artystów z Polski i z zagranicy. Wykonają oni blisko 150 koncertów, których będzie można wysłuchać w miłej, letniej atmosferze, na łonie natury.
Koncerty Strefy Ciszy odbywają się w cichych, malowniczych zakątkach Ogrodu, bezpośrednio na trawie. Podczas zeszłorocznej edycji festiwalu Łazienki odwiedziło aż 70 tysięcy słuchaczy.

Orkiestra Dęta OSP Nadarzyn przyjedzie na festiwal Strefa Ciszy prosto z tournée w Grecji, żeby zagrać żywiołowy i widowiskowy koncert. Będzie on jedną z największych atrakcji finałowego weekendu festiwalu.

Orkiestra Dęta OSP Nadarzyn zagra w Amfiteatrze w Łazienkach Królewskich 19 lipca (sobota) o godz. 20.30. Bilety kosztują 10 zł.newsletter
sonda:
Czy strażacy w Twojej OSP ćwiczą musztrę?

- Tak, regularnie

- Tak, przed ważnymi wydarzeniami

- Tak, sporadycznie

- Nie ćwiczymy musztry