Zwycięzcy turnieju – OSP Drzewce (Fot. Piotr Dzięcielak)
OSP Drzewce najlepsza!
18 drużyn z 12 województw wzięło udział w „V Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP o Puchar Prezesa ZG ZOSP RP Waldemara Pawlaka”.

Na terenie obiektów sportowych w Rogowie i Gąsawie (pow. żniński, gm. Gąsawa) drużyny strażaków z całej Polski rywalizowały na boisku o puchar prezesa ZG ZOSP RP Waldemara Pawlaka. Organizatorami turnieju rozgrywanego od 2010 roku byli: Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Żninie, starosta żniński, wójt gminy Gąsawa, wójt gminy Rogowo oraz samorządy gminne powiatu żnińskiego. Z inicjatywy prezesa ZOP Związku OSP RP w Żninie Adama Nowaka rozgrywki na stałe zagościły w kalendarzu imprez sportowych OSP.

/.../

Decydujące rozgrywki odbyły się w Gąsawie. W meczu finałowym zmierzyły się ze sobą OSP Chajczyny (zwycięzcy turnieju z roku 2013) oraz OSP Drzewce (drugie miejsce w roku ubiegłym). O wygranej zadecydowały dwie bramki strzelone dla OSP Drzewce przez Tomasza Czajkowskiego.Cały artykuł można przeczytać w papierowym wydaniu "Strażaka" nr 5/2014.

 

 
Obrazy
Zwycięzcy turnieju – OSP Drzewce (Fot. Piotr Dzięcielak)

newsletter
sonda:
Czy strażacy w Twojej OSP ćwiczą musztrę?

- Tak, regularnie

- Tak, przed ważnymi wydarzeniami

- Tak, sporadycznie

- Nie ćwiczymy musztry