Fot. Marian Guziałek
Strażacki Dzień Kobiet
Strażacy z powiatu gnieźnieńskiego uhonorowali swoje koleżanki.

10 marca, na zaproszenie prezesa Oddziału Powiatowego ZOSP RP, prezydenta Gniezna druha Jacka Kowalskiego, do Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie przybyły druhny ze wszystkich jednostek OSP naszego powiatu oraz panie pełniące służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Po złożeniu podziękowań za społecznikowską pasję oraz serdecznych życzeń, prezes wraz z posłem na Sejm RP druhem Tadeuszem Tomaszewskim, wiceprzewodniczącym GKR i członkiem Prezydium OW ZOSP RP, obdarowali panie kwiatami.

Prezes Jacek Kowalski wspólnie z posłem Tadeuszem Tomaszewskim wyróżnili „Powiatowymi Płomieniami” druhny, które biorą czynny udział w działaniach ratowniczych:

  •  Darię Bartz z Niechanowa
  •  Magdalenę Bianek z Łopienna
  •  Martę Chmielewską z Witkowa
  •  Magdalenę Walczak z Witkowa
  •  Karinę Wawrzyniak ze Skorzęcina

Ponadto prezes wyróżnił Karinę Wawrzyniak za wspaniałą pracę z młodzieżą i wręczył jej „Encyklopedię Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej”.

Później przy kawie i cieście druhny obejrzały występ działających w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie zespołów tanecznych Arabeska i Nitro oraz grupy wokalnej Yellow. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Obrazy
Fot. Marian Guziałek
Fot. Marian Guziałek
Fot. Marian Guziałek
Fot. Marian Guziałek

Komentarze:


Dodawanie komentarzy dostępne po zalogowaniu.


newsletter
sonda:
Czy strażacy w Twojej OSP ćwiczą musztrę?

- Tak, regularnie

- Tak, przed ważnymi wydarzeniami

- Tak, sporadycznie

- Nie ćwiczymy musztry